agrozoo.net v.1.0.0 β
Domov  Forum  Galerija  Prodam/kupim  Članki  Novice  Orodja  Igre  Stat.  FAQ  O nas  Site map 
Status:Obiskovalec   Registracija   Prijava
Avtorji
Išči

TNP - živali in rastline

Gyroporus cyanescens, Modreči bledotrosnik
Gyroporus cyanescens, Modreči bledotrosnik
Tricholoma focale, Ovratniška kolobarnica
Tricholoma focale, Ovratniška kolobarnica
Euonymus europaeus, Navadna trdoleska
Euonymus europaeus, Navadna trdoleska
Hygrocybe punicea, Velika vlažnica
Hygrocybe punicea, Velika vlažnica
Lysimachia vulgaris, Navadna pijavčnica
Lysimachia vulgaris, Navadna pijavčnica
Campanula cespitosa, Rušnata zvončica
Campanula cespitosa, Rušnata zvončica
Solidago virgaurea, Navadna zlata rozga
Solidago virgaurea, Navadna zlata rozga
Gentiana asclepiadea, Svečnik
Gentiana asclepiadea, Svečnik
Erigeron acris subsp. angulosus, Robata suholetnica
Erigeron acris subsp. angulosus, Robata suholetnica
Scabiosa graminifolia, Travnolistni grintavec
Scabiosa graminifolia, Travnolistni grintavec
Carlina corymbosa, Češuljasta kompava
Carlina corymbosa, Češuljasta kompava
Carlina vulgaris, Navadna kompava
Carlina vulgaris, Navadna kompava
Ambrosia artemisiifolia, Navadna ambrozija
Ambrosia artemisiifolia, Navadna ambrozija
Campanula cespitosa, Rušnata zvončica
Campanula cespitosa, Rušnata zvončica
Epipactis purpurata, Purpurna močvirnica
Epipactis purpurata, Purpurna močvirnica
Campanula carnica, Karnijska zvončica
Campanula carnica, Karnijska zvončica
Lactuca muralis, Navadni zajčji lapuh
Lactuca muralis, Navadni zajčji lapuh
Bellidiastrum michelii, Marjetičasta nebina
Bellidiastrum michelii, Marjetičasta nebina
Erigeron acris, ostra suholetnica
Erigeron acris, ostra suholetnica
Gladiolus byzantinus, Ilirski meček
Gladiolus byzantinus, Ilirski meček
Centaurea nigrescens subsp. nigrescens
Centaurea nigrescens subsp. nigrescens
Carduus macrocephalus, Kimasti bodak
Carduus macrocephalus, Kimasti bodak
Hieracium bupleuroides, Prerastovolistna škržolica
Hieracium bupleuroides, Prerastovolistna škržolica
Calamagrostis villosa, Dlakava šašulica
Calamagrostis villosa, Dlakava šašulica
Digitalis grandiflora, Velecvetni naprstec
Digitalis grandiflora, Velecvetni naprstec
Dianthus sternbergii, Sternbergov nageljček
Dianthus sternbergii, Sternbergov nageljček
Melitaea didyma, Rdeči pisanček
Melitaea didyma, Rdeči pisanček
Polymerus (poeciloscytus) unifasciatus
Polymerus (poeciloscytus) unifasciatus
Schedonorus giganteus, Orjaška bilnica
Schedonorus giganteus, Orjaška bilnica
Linnaea borealis, Severna linejevka
Linnaea borealis, Severna linejevka
Epipogium aphyllum, Brezlistni nadbradec
Epipogium aphyllum, Brezlistni nadbradec
Stachys sylvatica, Gozdni čišljak
Stachys sylvatica, Gozdni čišljak
Sanicula europaea, Navadni ženikelj
Sanicula europaea, Navadni ženikelj
Luetkea pectinata, Oklepasti kamnokreč
Luetkea pectinata, Oklepasti kamnokreč
Phedimus spurius, Neprava humulica
Phedimus spurius, Neprava humulica
Persicaria amphibia, Vodna dresen
Persicaria amphibia, Vodna dresen
Dorycnium pentaphyllum subsp. herbaceum, Mnogocvetna španska detelja
Dorycnium pentaphyllum subsp. herbaceum, Mnogocvetna španska detelja
Sedum album, Bela homulica
Sedum album, Bela homulica
Filipendula ulmaria, Brestovolistni oslad
Filipendula ulmaria, Brestovolistni oslad
Columba palumbus, Grivar
Columba palumbus, Grivar
Tilia cordata, Lipovec
Tilia cordata, Lipovec
Aquilegia bertolonii, Bertolonijeva orlica
Aquilegia bertolonii, Bertolonijeva orlica
Centaurea jacea subsp. julica, Julijski glavinec
Centaurea jacea subsp. julica, Julijski glavinec
Orthocephalus saltator
Orthocephalus saltator
Orthocephalus saltator
Orthocephalus saltator
Helianthemum alpestre, Planinsko sončece
Helianthemum alpestre, Planinsko sončece
Rhodiola rosea, Navadni rožni koren
Rhodiola rosea, Navadni rožni koren
Centaurea nervosa, Gostožilnati glavinec
Centaurea nervosa, Gostožilnati glavinec
Dianthus sternbergii, Sternbergov nageljček
Dianthus sternbergii, Sternbergov nageljček
Solidago virgaurea subsp. minuta, Planinska zlata rozga
Solidago virgaurea subsp. minuta, Planinska zlata rozga
Chaerophyllum hirsutum, Dlakavo trebelje
Chaerophyllum hirsutum, Dlakavo trebelje
Leontodon hispidus, Navadni jajčar
Leontodon hispidus, Navadni jajčar
Silene acaulis, Brezstebelna lepnica
Silene acaulis, Brezstebelna lepnica
Dysauxes ancilla, Medvedek
Dysauxes ancilla, Medvedek
Thymus, Materina dušica
Thymus, Materina dušica
Carpocoris (carpocoris) purpureipennis, Rjava trnovka
Carpocoris (carpocoris) purpureipennis, Rjava trnovka
Psodos quadrifaria, Gorski pediček
Psodos quadrifaria, Gorski pediček
Lamia textor, Črni kosec
Lamia textor, Črni kosec
Omaloplia (Omaloplia) ruricola
Omaloplia (Omaloplia) ruricola
Anthyllis vulneraria, Pravi ranjak
Anthyllis vulneraria, Pravi ranjak
Polygonatum verticillatum, Vretenčasti salomonov pečat
Polygonatum verticillatum, Vretenčasti salomonov pečat
Astragalus glycyphyllos, Sladki grahovec
Astragalus glycyphyllos, Sladki grahovec
Sedum sexangulare, Šesterokotna homulica
Sedum sexangulare, Šesterokotna homulica
Thelypteris limbosperma, Navadna krpača
Thelypteris limbosperma, Navadna krpača
Onoclea struthiopteris, Navadna peruša
Onoclea struthiopteris, Navadna peruša
Ectobius (ectobius) sylvestris, Navadni gozdni ščurek
Ectobius (ectobius) sylvestris, Navadni gozdni ščurek
Kernera saxatilis, Skalna kernerjevka
Kernera saxatilis, Skalna kernerjevka
Tussilago farfara, Navadni lapuh
Tussilago farfara, Navadni lapuh
Anthyllis vulneraria subsp. alpestris, Alpski ranjak
Anthyllis vulneraria subsp. alpestris, Alpski ranjak
Cerastium arvense, Njivska smiljka
Cerastium arvense, Njivska smiljka
Vicia oroboides, Širokolistna grašica
Vicia oroboides, Širokolistna grašica
Daphne laureola, Lovorolistni volčin
Daphne laureola, Lovorolistni volčin
Berberis vulgaris, Navadni češmin
Berberis vulgaris, Navadni češmin
Vicia sylvatica, Gozdna grašica
Vicia sylvatica, Gozdna grašica
Cucullia (cucullia) chamomillae, Kamilični menih
Cucullia (cucullia) chamomillae, Kamilični menih
Cucullia (cucullia) chamomillae, Kamilični menih
Cucullia (cucullia) chamomillae, Kamilični menih
Fraxinus ornus, Mali jesen
Fraxinus ornus, Mali jesen
Anacamptis pyramidalis, Piramidasti pilovec
Anacamptis pyramidalis, Piramidasti pilovec
Trifolium rubens, Škrlatnordeča detelja
Trifolium rubens, Škrlatnordeča detelja
Ostrya carpinifolia, Črni gaber
Ostrya carpinifolia, Črni gaber
Teucrium montanum, Gorski vrednik
Teucrium montanum, Gorski vrednik
Parietaria officinalis, Navadna krišina
Parietaria officinalis, Navadna krišina
Helianthemum ovatum, Jajčasti popon
Helianthemum ovatum, Jajčasti popon
Viburnum lantana, Dobrovita
Viburnum lantana, Dobrovita
Ajuga genevensis, Dlakavi skrečnik
Ajuga genevensis, Dlakavi skrečnik
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Centaurea phrygia, Lasasti glavinec
Centaurea phrygia, Lasasti glavinec
Anthyllis vulneraria, Pravi ranjak
Anthyllis vulneraria, Pravi ranjak
Petasites albus, Beli repuh
Petasites albus, Beli repuh
Vicia oroboides, Širokolistna grašica
Vicia oroboides, Širokolistna grašica
Ligustrum vulgare, Navadna kalina
Ligustrum vulgare, Navadna kalina
Sorbus aria, Navadni mokovec
Sorbus aria, Navadni mokovec
Verbascum alpinum, Volnati lučnik
Verbascum alpinum, Volnati lučnik
Arabis alpina, Alpski repnjak
Arabis alpina, Alpski repnjak
Ranunculus hybridus, Izrodna zlatica
Ranunculus hybridus, Izrodna zlatica
Orchis militaris subsp. militaris, Čeladasta kukavica
Orchis militaris subsp. militaris, Čeladasta kukavica
Crepis froelichiana subsp. dinarica, Mesnordeči dimek
Crepis froelichiana subsp. dinarica, Mesnordeči dimek
Ilex aquifolium, Navadna bodika
Ilex aquifolium, Navadna bodika
Veronica austriaca subsp. jacquinii, Jacquinov jetičnik
Veronica austriaca subsp. jacquinii, Jacquinov jetičnik
Ruscus hypoglossum, Širokolistna lobodika
Ruscus hypoglossum, Širokolistna lobodika
Aporia crataegi, Glogov belin
Aporia crataegi, Glogov belin
Anthyllis montana subsp. jacquinii, Jacquinijev ranjak
Anthyllis montana subsp. jacquinii, Jacquinijev ranjak
Juniperus communis var. montana, Pritlikavi brin
Juniperus communis var. montana, Pritlikavi brin
Euphorbia cyparissias, Cipresasti mleček
Euphorbia cyparissias, Cipresasti mleček
Globularia nudicaulis, Golostebelna mračica
Globularia nudicaulis, Golostebelna mračica
Callophrys rubi, Zeleni robidar
Callophrys rubi, Zeleni robidar
Cruciata laevipes, Navadna dremota
Cruciata laevipes, Navadna dremota
Potentilla micrantha, Drobnocvetni petoprstnik
Potentilla micrantha, Drobnocvetni petoprstnik
Geranium phaeum, Rjavordeča krvomočnica
Geranium phaeum, Rjavordeča krvomočnica
Aethionema saxatile, Navadna kamnica
Aethionema saxatile, Navadna kamnica
Potentilla micrantha, Drobnocvetni petoprstnik
Potentilla micrantha, Drobnocvetni petoprstnik
Aurinia petraea, Kamna zlatenka
Aurinia petraea, Kamna zlatenka
Pilosella officinarum, Dolgodlakava škržolica
Pilosella officinarum, Dolgodlakava škržolica
Anthyllis vulneraria subsp. alpestris, Alpski ranjak
Anthyllis vulneraria subsp. alpestris, Alpski ranjak
Anthyllis montana subsp. jacquinii, Jacquinijev ranjak
Anthyllis montana subsp. jacquinii, Jacquinijev ranjak
Rhamnus pumila, Nizka kozja češnja
Rhamnus pumila, Nizka kozja češnja
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Rhyacophila, Mladoletnica
Rhyacophila, Mladoletnica
Plectrocnemia, Mladoletnica
Plectrocnemia, Mladoletnica
Omphalodes verna, Spomladanska torilnica
Omphalodes verna, Spomladanska torilnica
Saxifraga burseriana, Burserjev kamnokreč
Saxifraga burseriana, Burserjev kamnokreč
Noctua fimbriata, Rjavi trakar
Noctua fimbriata, Rjavi trakar
Vinca minor, Navadni zimzelen
Vinca minor, Navadni zimzelen
Vinca minor, Navadni zimzelen
Vinca minor, Navadni zimzelen
Vinca minor, Navadni zimzelen
Vinca minor, Navadni zimzelen
Noctua pronuba, Rjavi trakar
Noctua pronuba, Rjavi trakar
Colias croceus, Navadni senožetnik
Colias croceus, Navadni senožetnik
Ligustrum vulgare, Navadna kalina
Ligustrum vulgare, Navadna kalina
Rugosomyces carneus, Mesnobarvni lepoglavec
Rugosomyces carneus, Mesnobarvni lepoglavec
Berberis vulgaris, Navadni češmin
Berberis vulgaris, Navadni češmin
Hippocrepis emerus, Grmičasta šmarna detelja
Hippocrepis emerus, Grmičasta šmarna detelja
Ruscus aculeatus, Bodeča lobodika
Ruscus aculeatus, Bodeča lobodika
Fallopia sachalinensis, Sahalinski dresnik
Fallopia sachalinensis, Sahalinski dresnik
Ulmus glabra, Goli brest
Ulmus glabra, Goli brest
Ulmus carpinifolia, Primorski brest
Ulmus carpinifolia, Primorski brest
Taxus baccata, Tisa
Taxus baccata, Tisa
Salix limnogena, Rakita
Salix limnogena, Rakita
Dioscorea communis, Navadni bljušč
Dioscorea communis, Navadni bljušč
Dioscorea communis, Navadni bljušč
Dioscorea communis, Navadni bljušč
Galanthus nivalis, Zvonček
Galanthus nivalis, Zvonček
Cerura (cerura) vinula, Veliki viličar
Cerura (cerura) vinula, Veliki viličar
Cerura (cerura) vinula, Veliki viličar
Cerura (cerura) vinula, Veliki viličar
Biston betularia, Brezov pedic
Biston betularia, Brezov pedic
Poecilocampa canensis, Mala topolova kokljica
Poecilocampa canensis, Mala topolova kokljica
Callophrys rubi, Zeleni robidar
Callophrys rubi, Zeleni robidar
Thymelicus lineola, Kratkočrti debeloglavček
Thymelicus lineola, Kratkočrti debeloglavček
Rhodostrophia vibicaria, Navadni škrlatar
Rhodostrophia vibicaria, Navadni škrlatar
Thera obeliscata, Sivi borov pedic
Thera obeliscata, Sivi borov pedic
Thera obeliscata, Sivi borov pedic
Thera obeliscata, Sivi borov pedic
Jodis lactearia
Jodis lactearia
Asthena albulata
Asthena albulata
Boarmia roboraria, Veliki hrastov pedic
Boarmia roboraria, Veliki hrastov pedic
Chiasmia clathrata, Mreževček
Chiasmia clathrata, Mreževček
Alcis repandata
Alcis repandata
Alcis repandata
Alcis repandata
Angerona prunaria, Slivar
Angerona prunaria, Slivar
Angerona prunaria, Slivar
Angerona prunaria, Slivar
Colobochyla salicalis
Colobochyla salicalis
Trisateles emortualis
Trisateles emortualis
Catocala fraxini, Modri trakar
Catocala fraxini, Modri trakar
Parascotia fuliginaria, Črna neprava sovka
Parascotia fuliginaria, Črna neprava sovka
Atolmis rubricollis, Rdečevrati lišajar
Atolmis rubricollis, Rdečevrati lišajar
Rhyparia purpurata, Purpurni medvedek
Rhyparia purpurata, Purpurni medvedek
Rhyparia purpurata, Purpurni medvedek
Rhyparia purpurata, Purpurni medvedek
Polyploca ridens, Volnohrbtka
Polyploca ridens, Volnohrbtka
Nymphalis polychloros, Veliki lepotec
Nymphalis polychloros, Veliki lepotec
Nymphalis polychloros, Veliki lepotec
Nymphalis polychloros, Veliki lepotec
Cupido (everes) argiades, Rumenooki kratkorepec
Cupido (everes) argiades, Rumenooki kratkorepec
Thymelicus sylvestris, Dolgočrti debeloglavček
Thymelicus sylvestris, Dolgočrti debeloglavček
Thymelicus sylvestris, Dolgočrti debeloglavček
Thymelicus sylvestris, Dolgočrti debeloglavček
Aporia crataegi, Glogov belin
Aporia crataegi, Glogov belin
Carcharodus alceae, Slezenovčev kosmičar
Carcharodus alceae, Slezenovčev kosmičar
Polyommatus (lysandra) coridon, Kraški argus
Polyommatus (lysandra) coridon, Kraški argus
Euphydryas aurinia, Travniški postavnež
Euphydryas aurinia, Travniški postavnež
Melitaea diamina, Močvirski pisanček
Melitaea diamina, Močvirski pisanček
Metrioptera (metrioptera) bicolor, Zelenoproga dvobarvnica
Metrioptera (metrioptera) bicolor, Zelenoproga dvobarvnica
Gomphocerippus rufus, Rdeča kijevka
Gomphocerippus rufus, Rdeča kijevka
Polyommatus (polyommatus) icarus, Navadni modrin
Polyommatus (polyommatus) icarus, Navadni modrin
Lycaena dispar, Močvirski cekinček
Lycaena dispar, Močvirski cekinček
Polyommatus (lysandra) coridon, Kraški argus
Polyommatus (lysandra) coridon, Kraški argus
Leptidea sinapis, Navadni frfotavček
Leptidea sinapis, Navadni frfotavček
Geometra papilionaria, Veliki zelenček
Geometra papilionaria, Veliki zelenček
Saturnia (eudia) pavonia, Mali nočni pavlinček
Saturnia (eudia) pavonia, Mali nočni pavlinček
Polygonia c-album, Beli c
Polygonia c-album, Beli c
Leucorrhinia dubia, Barjanski spreletavec
Leucorrhinia dubia, Barjanski spreletavec
Gomphus vulgatissimus, Popotni porečnik
Gomphus vulgatissimus, Popotni porečnik
Issoria (issoria) lathonia, Pisana lesketavka
Issoria (issoria) lathonia, Pisana lesketavka
Boloria (clossiana) dia, Mali tratar
Boloria (clossiana) dia, Mali tratar
Cyaniris semiargus, Modri grašičar
Cyaniris semiargus, Modri grašičar
Maniola jurtina, Navadni lešnikar
Maniola jurtina, Navadni lešnikar
Lycaena virgaureae, Zlati cekinček
Lycaena virgaureae, Zlati cekinček
Euphydryas aurinia, Travniški postavnež
Euphydryas aurinia, Travniški postavnež
Vanessa atalanta, Admiral
Vanessa atalanta, Admiral
Minois dryas, Žametni modrook
Minois dryas, Žametni modrook
Chorthippus vagans
Chorthippus vagans
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Chloroclystis rectangulata
Chloroclystis rectangulata
Ipimorpha retusa
Ipimorpha retusa
Macaria notata, Pavji pedic
Macaria notata, Pavji pedic
Macaria notata, Pavji pedic
Macaria notata, Pavji pedic
Gastropacha (stenophylloides) populifolia, Topolova kokljica
Gastropacha (stenophylloides) populifolia, Topolova kokljica
Dodaj komentar:
captcha o =
SQL processing 420,Page generated in 587 miliseconds