Pošlji komentar
Domov
Galerija
Orodja
Članki
Novice
Igre
Stat.
FAQ
O nas
Site map
Registracija
Prijava
Prijavite napako, komentirajte, predlagajte ...
Avtorji
Išči
Lista vseh vrst v galeriji
?
?
?
?
lnd
Upload
Pterygota
Chromatomyia horticola, Vrtna listna zavrtalka
Closterotomus norwegicus, Dvopika travniška stenica
Cydnus aterrimus, Črni kopač
Pentatoma (pentatoma) rufipes, Uhata rosonožka
Beosus maritimus
Gnorimus nobilis, Minica
Alocentron (alocentron) curvirostre
Ephemeroptera, Enodnevnice
Tipula (vestiplex) hortorum, Orjaški košeninar
Neria cibaria, Hoduljastonoga muha
Deraeocoris (deraeocoris) flavilinea, Krempljarka
Scaeva pyrastri, Velikočela trepetavka
Osmia cornuta, Rogata dišavka
Platyrhinus resinosus, Veliki širokorilčar
Aphis (aphis) sambuci, Črna bezgova uš
Neocrepidodera transversa
Deraeocoris (knightocapsus) lutescens, Krempljarka
Plagiognathus (plagiognathus) arbustorum
Otiorhynchus (otiorhynchus) armadillo, Jajčasti rilčkar
Deraeocoris ruber, Rdeča krempljarka
Piesma maculatum
Palloptera umbellatarum
Deraeocoris (deraeocoris) flavilinea, Krempljarka
Psyllobora vigintiduopunctata, 22 pikčasta polonica
Agromyza
Cixius nervosus, Navadni mrežekrili škržatek
Eupteryx urticae, Koprivov škržatek
Rhaphigaster nebulosa, Sivi smrdljivec
Closterotomus fulvomaculatus, Cvetna stenica
Closterotomus norwegicus, Dvopika travniška stenica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Cantharis (cantharis) obscura, Oranžnovrata sneženka
Ecdyonurus venosus, Enodnevnica
Phyllobius (nemoicus) oblongus, Rjavček
Rhaphigaster nebulosa, Sivi smrdljivec
Psallus (mesopsallus) ambiguus
Pegomya laticornis
Campyloneura virgula
Deraeocoris (knightocapsus) lutescens, Krempljarka
Polydrusus (chrysoyphis) formosus
Otiorhynchus (otiorhynchus) armadillo, Jajčasti rilčkar
Tychius picirostris
Onthophagus (onthophagus) taurus
Putoniella pruni
Otiorhynchus (otiorhynchus) armadillo, Jajčasti rilčkar
Sackenomyia reaumurii, dobrovitina listna hržica
Aulagromyza luteoscutellata
Stenepteryx hirundinis, Lastovičja muha kožuharica
Tytthaspis sedecimpunctata, Šestnajstpikasta polonica
Cassida vibex, Čeladnik
Luperus luperus
Chironomus decorus
Bibio marci, Mračna muha
Ochlerotatus
Tachydromia
Attelabus (attelabus) nitens, Hrastov zavijač
Polydrusus (neoeustolus) cervinus
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Brachinus (brachinus) crepitans, Veliki prasketač
Stenagostus rhombeus, Rombasta pokalica
Camponotus aethiops, Evropska lesna mravlja
Camponotus aethiops, Evropska lesna mravlja
Cyphon
Scirtes
Gerris (gerris) lacustris, Jezerski drsalec
Velia (plesiovelia) caprai, Potočni vodni tekač
Ocydromus (peryphanes) deletus
Phaonia subventa
Carabus (procrustes) coriaceus, Usnjati krešič
Megachile rotundata
Tritomegas rotundipennis, Lišček
Tytthaspis sedecimpunctata, Šestnajstpikasta polonica
Amara (Amara) aenea
Colopha compressa
Apamea sordens
Anthrenus verbasci, Sobni hrošček
Liriomyza strigata
Chromatomyia syngenesiae, Krizantemnin listni zavrtač
Acidia cognata
Acidia cognata
Scirtothrips dorsalis, Citrusov resar
Syrphus ribesii
Scolytus scolytus, Veliki brestov beljavar
Anthonomus (anthonomus) pomorum, Jabolčni cvetožer
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Diaspidiotus perniciosus, Ameriški kapar
Xyleborus dispar, Vrtni zavrtač
Lygocoris (lygocoris) rugicollis, Jablanova stenica
Eriosoma lanigerum, Krvava uš
Eriosoma lanigerum, Krvava uš
Rhagoletis pomonella
Otiorhynchus sulcatus, Trtni rilčkar
Xylosandrus germanus
Oiceoptoma thoracicum, Rdečevrati mrhar
Ptilinus pectinicornis, Češljati vrtalec
Derephysia (derephysia) foliacea
Malacocoris chlorizans
Berytinus minor, Paličasta stenica
Scolytus rugulosus, Mali sadni beljavar
Orthotylus flavosparsus
Campylomma annulicorne
Sciocoris cursitans
Bembidion semipunctatum
Perigona nigriceps
Sphaeriestes (sphaeriestes) stockmanni
Sphaeriestes (sphaeriestes) stockmanni
Trapezonotus arenarius
Cymus claviculus
Scatopse notata
Tremulicerus vitreus
Litargus balteatus
Lispocephala brachialis
Anthomyia liturata
Lyctocoris campestris
Scaptomyza (scaptomyza) flava
Ceutorhynchus pallidactylus, Stebelni kapusov kljunotaj
Ceutorhynchus obstrictus, Luskov kljunotaj
Oscinella frit, Švedska mušica
Oscinella frit, Švedska mušica
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Acupalpus (ancylostria) interstitialis
Acupalpus (acupalpus) parvulus
Siagonium humerale
Siagonium humerale
Hylecoetus dermestoides, Bukov vrtovin
Halyzia sedecimguttata, Šestnajstlisasta polonica
Uloma culinaris
Balaninus elephas, Kostanjev rilčkar
Empicoris
Cryptocephalus (cryptocephalus) trimaculatus, Skritoglavec
Pentatomidae, Ščitaste stenice
Phytoecia virgula
Pentatomidae, Ščitaste stenice
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Stenus
Chrysolina (synerga) coerulans
Oxycarenus
Larinus (phyllonomeus) sturnus
Dolycoris baccarum, Ščitasta stenica
Tachydromia arrogans
Capsodes gothicus
Pantilius (pantilius) tunicatus
Parthenolecanium corni, Češpljev kapar
Pantilius (pantilius) tunicatus
Psallus
Otiorhynchus (nihus) scaber
Cantharidae, Mehkokrilci
Polyphylla (polyphylla) fullo, Mlinar
Chrysolina (fastuolina) fastuosa, Scopolijev lepenec
Protaetia (cetonischema) aeruginosa, Blesteča minica
Onthophagus (onthophagus) taurus
Onthophagus (palaeonthophagus) vacca, Mali skarabej
Rhipidia (rhipidia) maculata
Scymnus (scymnus) frontalis, Pikasta rjasta polonica
Arocatus roeselii
Aphanus rolandri
Beosus maritimus
Nysius senecionis
Lyristes plebejus, Veliki škržad
Gymnosoma costatum
Dasysyrphus albostriatus
Mycterus (mycterus) curculioides, Rilčasti rastlinski hrošč
Peltis grossa
Ovalisia (palmar) festiva, Južni brinov krasnik
Phyllotreta nigripes, Modri kapusov bolhač
Apolygus lucorum
Dicyphus (dicyphus) errans, Priskledniška stenica
Ophiomyia
Rhaphigaster nebulosa, Sivi smrdljivec
Corizus hyoscyami
Protapion varipes, Deteljev cvetožer
Himacerus (aptus) mirmicoides, Mravljasta plenilka
Harmonia quadripunctata, Štiripikčasta polonica
Phytomyza, Listne zavrtalke
Stenodema (Stenodema) laevigata
Melanostoma scalare
Mordellistena (mordellistena) variegata
Stictoleptura scutellata, Črni vitki kozliček
Dasysyrphus albostriatus
Palomena prasina, Zelena listna stenica
Palomena prasina, Zelena listna stenica
Drosophila (drosophila) funebris, Velika vinska mušica
Orthonotus rufifrons
Eupeodes corollae
Chrysops caecutiens, Zlatooki brencelj
Psylla buxi, Pušpanova bolšica
Lucanus (lucanus) cervus, Rogač
Cicadella viridis, Zeleni škržatek
Hippodamia variegata, Pisana adonija
Rhagio
Hydrophoria
Scathophaga
Forficula auricularia, Navadna strigalica
Dasytes
Athous (orthathous) bicolor, Dvobarvna pokalica
Stenurella melanura, Mali vitki kozliček
Deraeocoris ruber, Rdeča krempljarka
Prionychus ater
Oiceoptoma thoracicum, Rdečevrati mrhar
Prev
Next
Dodaj komentar:
Slovenski
Hrvatski
Italiano
English
Français
Srpski(latinca)
Deutsch
Pусский язык
Español
=
SQL processing 459,Page generated in 9065 miliseconds