agrozoo.net v.1.0.0 β
Domov  Forum  Galerija  Prodam/kupim  Članki  Novice  Orodja  Igre  Stat.  FAQ  O nas  Site map 
Status:Obiskovalec   Registracija   Prijava
Avtorji
Išči

Ascomycota

Hypoxylon rubiginosum, Opečnati skorjoder
Hypoxylon rubiginosum, Opečnati skorjoder
Lachnellula abietis
Lachnellula abietis
Cryptodiaporthe populea, Topolov rak
Cryptodiaporthe populea, Topolov rak
Ceratocystis platani, Platanov obarvani rak
Ceratocystis platani, Platanov obarvani rak
Botryosphaeria dothidea, Sušenje črnega gabra
Botryosphaeria dothidea, Sušenje črnega gabra
Eutypella parasitica, Javorov rak
Eutypella parasitica, Javorov rak
Botryosphaeria dothidea, Sušenje črnega gabra
Botryosphaeria dothidea, Sušenje črnega gabra
Botryosphaeria dothidea, Sušenje črnega gabra
Botryosphaeria dothidea, Sušenje črnega gabra
Cryphonectria parasitica, Kostanjev rak
Cryphonectria parasitica, Kostanjev rak
Phacidium coniferarum, Duglazijev rak
Phacidium coniferarum, Duglazijev rak
Phaeocryptopus gaeumannii, Sajasti osip duglazije
Phaeocryptopus gaeumannii, Sajasti osip duglazije
Rhabdocline pseudotsugae, Rdeči osip duglazije
Rhabdocline pseudotsugae, Rdeči osip duglazije
Hypocrea sulphurea, Žveplena blazinovka
Hypocrea sulphurea, Žveplena blazinovka
Trichoderma viride, Rdečkasta blazinovka
Trichoderma viride, Rdečkasta blazinovka
Hysterium conigenum, Sušenje smrekovih poganjkov
Hysterium conigenum, Sušenje smrekovih poganjkov
Ceratocystis fagacearum, Odmiranje hrastov
Ceratocystis fagacearum, Odmiranje hrastov
Pesotum piceae
Pesotum piceae
Ophiostoma ulmi, Odmiranje brestov
Ophiostoma ulmi, Odmiranje brestov
Ophiostoma ulmi, Odmiranje brestov
Ophiostoma ulmi, Odmiranje brestov
Lirula macrospora, Osip smrekovih iglic
Lirula macrospora, Osip smrekovih iglic
Phyllactinia guttata, Leskova pepelovka
Phyllactinia guttata, Leskova pepelovka
Mycosphaerella millegrana, Cerkosporna lipova listna pegavost
Mycosphaerella millegrana, Cerkosporna lipova listna pegavost
Drepanopeziza punctiformis, Rjava pegavost topolovih listov
Drepanopeziza punctiformis, Rjava pegavost topolovih listov
Tapesia lividofusca
Tapesia lividofusca
Peziza vesiculosa, Mehurjasta skledica
Peziza vesiculosa, Mehurjasta skledica
Morchella esculenta, Užitni mavrah
Morchella esculenta, Užitni mavrah
Ascocoryne inflata
Ascocoryne inflata
Lasiosphaeria strigosa
Lasiosphaeria strigosa
Orbilia coccinella
Orbilia coccinella
Hymenoscyphus pseudoalbidus, Jesenov ožig
Hymenoscyphus pseudoalbidus, Jesenov ožig
Cudoniella acicularis, Bucikasta žebljarka
Cudoniella acicularis, Bucikasta žebljarka
Usnea filipendula, Lasasti bradovec
Usnea filipendula, Lasasti bradovec
Cetraria
Cetraria
Helminthosphaeria clavariarum
Helminthosphaeria clavariarum
Bacidina
Bacidina
Flavoparmelia caperata, Nagubana parmelija
Flavoparmelia caperata, Nagubana parmelija
Vulpicida pinastri, Borova cetrarija
Vulpicida pinastri, Borova cetrarija
Pertusaria multipuncta
Pertusaria multipuncta
Ophiocordyceps corallomyces
Ophiocordyceps corallomyces
Neobulgaria pura, Čedna novobolgarka
Neobulgaria pura, Čedna novobolgarka
Lachnum virgineum, Žirova kocinovka
Lachnum virgineum, Žirova kocinovka
Romjularia lurida
Romjularia lurida
Squamarina gypsacea
Squamarina gypsacea
Squamarina cartilaginea
Squamarina cartilaginea
Hypocrea gelatinosa
Hypocrea gelatinosa
Leotia atrovirens, Zelena kapičarka
Leotia atrovirens, Zelena kapičarka
Phlyctis agelaea
Phlyctis agelaea
Pertusaria hymenea
Pertusaria hymenea
Septoria lycopersici, Okrogla listna pegavost paradižnika
Septoria lycopersici, Okrogla listna pegavost paradižnika
Septoria malagutii
Septoria malagutii
Gaeumannomyces graminis, Črna žitna noga
Gaeumannomyces graminis, Črna žitna noga
Gibberella fujikuroi, Stebelna fuzarioza koruze
Gibberella fujikuroi, Stebelna fuzarioza koruze
Gibberella fujikuroi, Stebelna fuzarioza koruze
Gibberella fujikuroi, Stebelna fuzarioza koruze
Setosphaeria turcica, Koruzna progavost
Setosphaeria turcica, Koruzna progavost
Golovinomyces ambrosiae, Kumarova pepelovka
Golovinomyces ambrosiae, Kumarova pepelovka
Trichoderma
Trichoderma
Erysiphe necator, Oidij vinske trte
Erysiphe necator, Oidij vinske trte
Alternaria mali, Jablanova alternarijska pegavost
Alternaria mali, Jablanova alternarijska pegavost
Pyrenophora graminea, Ječmenova progavost
Pyrenophora graminea, Ječmenova progavost
Apiognomonia errabunda, Listna sušica platane
Apiognomonia errabunda, Listna sušica platane
Elsinoe veneta, Ožig malinovih rozg
Elsinoe veneta, Ožig malinovih rozg
Didymella applanata, Sušica malin
Didymella applanata, Sušica malin
Trichoderma viride, Rdečkasta blazinovka
Trichoderma viride, Rdečkasta blazinovka
Hypocrea sulphurea, Žveplena blazinovka
Hypocrea sulphurea, Žveplena blazinovka
Biscogniauxia nummularia, Novčičasta skorjoderka
Biscogniauxia nummularia, Novčičasta skorjoderka
Nectria cinnabarina, Cinobrasta bradavička
Nectria cinnabarina, Cinobrasta bradavička
Aspicilia contorta
Aspicilia contorta
Thelidium decipiens
Thelidium decipiens
Leproplaca xantholyta
Leproplaca xantholyta
Verrucaria viridula
Verrucaria viridula
Xanthoria parietina, Navadni rumenček
Xanthoria parietina, Navadni rumenček
Dermatocarpon miniatum
Dermatocarpon miniatum
Aspicilia calcarea
Aspicilia calcarea
Caloplaca alociza
Caloplaca alociza
Ophioparma ventosa
Ophioparma ventosa
Haematomma ochroleucum, Opekastobeli krvavček
Haematomma ochroleucum, Opekastobeli krvavček
Verrucaria dufourii
Verrucaria dufourii
Porpidia crustulata
Porpidia crustulata
Protoblastenia incrustans
Protoblastenia incrustans
Hymenelia coerulea
Hymenelia coerulea
Colpoma quercinum, Sušica hrastovih vej
Colpoma quercinum, Sušica hrastovih vej
Cucurbitaria laburni, Nagnojeva brbončevka
Cucurbitaria laburni, Nagnojeva brbončevka
Erysiphe alphitoides, Hrastova pepelovka
Erysiphe alphitoides, Hrastova pepelovka
Gyalecta jenensis
Gyalecta jenensis
Cladonia squamosa, Luskasti jelenovec
Cladonia squamosa, Luskasti jelenovec
Protomyces pachydermus
Protomyces pachydermus
Phoma rhei, Pegavost rabarbare
Phoma rhei, Pegavost rabarbare
Cheilymenia
Cheilymenia
Blumeria graminis, Žitna pepelovka
Blumeria graminis, Žitna pepelovka
Passalora fulva, Rjava žametna paradižnikova pegavost
Passalora fulva, Rjava žametna paradižnikova pegavost
Helvella confusa
Helvella confusa
Dasyscyphella nivea, Hrastova kocinovka
Dasyscyphella nivea, Hrastova kocinovka
Leptotrochila ranunculi
Leptotrochila ranunculi
Caloscypha fulgens, Žareča kupica
Caloscypha fulgens, Žareča kupica
Sarea resinae
Sarea resinae
Phragmotrichum chailletii, Storževa pregradnica
Phragmotrichum chailletii, Storževa pregradnica
Icmadophila ericetorum
Icmadophila ericetorum
Pezizella alniella
Pezizella alniella
Acrocordia conoidea
Acrocordia conoidea
Caloplaca crenulatella
Caloplaca crenulatella
Caloplaca ochracea
Caloplaca ochracea
Pyrenula laevigata, Gladka pirenula
Pyrenula laevigata, Gladka pirenula
Caloplaca
Caloplaca
Caloplaca saxicola
Caloplaca saxicola
Lepraria jackii, Modrikasti prahovec
Lepraria jackii, Modrikasti prahovec
Collema auriforme
Collema auriforme
Squamarina
Squamarina
Verrucaria marmorea
Verrucaria marmorea
Rinodina lecanorina
Rinodina lecanorina
Squamarina cartilaginea
Squamarina cartilaginea
Aspicilia
Aspicilia
Aspicilia calcarea
Aspicilia calcarea
Caloplaca ochracea
Caloplaca ochracea
Candelariella vitellina
Candelariella vitellina
Caloplaca alociza
Caloplaca alociza
Clauzadea immersa
Clauzadea immersa
Acrocordia salweyi
Acrocordia salweyi
Clauzadea immersa
Clauzadea immersa
Verrucaria marmorea
Verrucaria marmorea
Caloplaca alociza
Caloplaca alociza
Verrucaria nigrescens
Verrucaria nigrescens
Caloplaca placidia
Caloplaca placidia
Caloplaca placidia
Caloplaca placidia
Xanthoria parietina, Navadni rumenček
Xanthoria parietina, Navadni rumenček
Parmelina carporrhizans, Rizinasta parmelija
Parmelina carporrhizans, Rizinasta parmelija
Collema auriforme
Collema auriforme
Verrucaria viridula
Verrucaria viridula
Aspicilia calcarea
Aspicilia calcarea
Chaenotheca ferruginea, Rjavi betičkar
Chaenotheca ferruginea, Rjavi betičkar
Chaenotheca ferruginea, Rjavi betičkar
Chaenotheca ferruginea, Rjavi betičkar
Sarcoscypha austriaca, Rumena čašica
Sarcoscypha austriaca, Rumena čašica
Pseudocyphellaria aurata
Pseudocyphellaria aurata
Diatrype stigma, Ploščati predirnik
Diatrype stigma, Ploščati predirnik
Diatrype stigma, Ploščati predirnik
Diatrype stigma, Ploščati predirnik
Diatrype bullata, Blazinasti predirnik
Diatrype bullata, Blazinasti predirnik
Arachnopeziza aurelia
Arachnopeziza aurelia
Bacidia rubella, Rdeča bacidija
Bacidia rubella, Rdeča bacidija
Pertusaria flavida, Rumenkasti votličar
Pertusaria flavida, Rumenkasti votličar
Lobaria linita
Lobaria linita
Lachnum virgineum, Žirova kocinovka
Lachnum virgineum, Žirova kocinovka
Cosmospora coccinea, Škrlatna bradavička
Cosmospora coccinea, Škrlatna bradavička
Diatrype disciformis, Bukov predirnik
Diatrype disciformis, Bukov predirnik
Arthopyrenia analepta
Arthopyrenia analepta
Arthothelium ruanum
Arthothelium ruanum
Arthonia ilicina
Arthonia ilicina
Arthonia ilicina
Arthonia ilicina
Lecidella elaeochroma, Črni kolačar
Lecidella elaeochroma, Črni kolačar
Lecanora chlarotera, Spremenljivi kolačkar
Lecanora chlarotera, Spremenljivi kolačkar
Neonectria galligena, Jablanov rak
Neonectria galligena, Jablanov rak
Cladonia deformis
Cladonia deformis
Cladonia cryptochlorophaea
Cladonia cryptochlorophaea
Cladonia crispata
Cladonia crispata
Cladonia cornuta
Cladonia cornuta
Cladonia carneola
Cladonia carneola
Cladonia cariosa
Cladonia cariosa
Cladonia caespiticia, Blazinasti jelenovec
Cladonia caespiticia, Blazinasti jelenovec
Cladonia botrytes
Cladonia botrytes
Cladonia bellidiflora
Cladonia bellidiflora
Cladonia arbuscula, Gozdni jelenovec
Cladonia arbuscula, Gozdni jelenovec
Chrysothrix chlorina
Chrysothrix chlorina
Chrysothrix chlorina
Chrysothrix chlorina
Chaenotheca trichialis, Luskasti betičkar
Chaenotheca trichialis, Luskasti betičkar
Punctelia flaventior, Rumenkasta punktelija
Punctelia flaventior, Rumenkasta punktelija
Cladonia coniocraea, Rogati jelenovec
Cladonia coniocraea, Rogati jelenovec
Lecanora expallens, Bledorumenkasti kolačkar
Lecanora expallens, Bledorumenkasti kolačkar
Lepra incana, Sivi prahovec
Lepra incana, Sivi prahovec
Chaenotheca brunneola
Chaenotheca brunneola
Cetraria muricata
Cetraria muricata
Cetrelia cetrarioides, Cetrarijska cetrelija
Cetrelia cetrarioides, Cetrarijska cetrelija
Catapyrenium cinereum
Catapyrenium cinereum
Candelariella lutella, Rumeni žveplenček
Candelariella lutella, Rumeni žveplenček
Candelariella vitellina
Candelariella vitellina
Candelariella reflexa, Zelenkasti žveplenček
Candelariella reflexa, Zelenkasti žveplenček
Candelaria concolor, Listasti žveplenček
Candelaria concolor, Listasti žveplenček
Caloplaca variabilis
Caloplaca variabilis
Caloplaca lactea
Caloplaca lactea
Caloplaca lactea
Caloplaca lactea
Caloplaca holocarpa
Caloplaca holocarpa
Caloplaca herbidella, Sivoluskasti krasnik
Caloplaca herbidella, Sivoluskasti krasnik
Caloplaca herbidella, Sivoluskasti krasnik
Caloplaca herbidella, Sivoluskasti krasnik
Caloplaca flavescens
Caloplaca flavescens
Caloplaca flavescens
Caloplaca flavescens
Caloplaca arenaria
Caloplaca arenaria
Pyrenodesmia chalybaea
Pyrenodesmia chalybaea
Caloplaca cerinella, Povoščeni krasnik
Caloplaca cerinella, Povoščeni krasnik
Caloplaca saxicola
Caloplaca saxicola
Caloplaca ochracea
Caloplaca ochracea
Caloplaca flavorubescens, Rumenordečkasti krasnikar
Caloplaca flavorubescens, Rumenordečkasti krasnikar
Caloplaca decipiens
Caloplaca decipiens
Caloplaca decipiens
Caloplaca decipiens
Caloplaca crenularia
Caloplaca crenularia
Blastenia citrina
Blastenia citrina
Blastenia citrina
Blastenia citrina
Caloplaca flavocitrina
Caloplaca flavocitrina
Caloplaca cirrochroa
Caloplaca cirrochroa
Caloplaca chrysodeta
Caloplaca chrysodeta
Caloplaca cerina, Voščeni krasnik
Caloplaca cerina, Voščeni krasnik
Caloplaca flavovirescens
Caloplaca flavovirescens
Caloplaca ferruginea
Caloplaca ferruginea
Buellia disciformis, Diskasta buelija
Buellia disciformis, Diskasta buelija
Bryoria fuscescens, Rjavi lasuljar
Bryoria fuscescens, Rjavi lasuljar
Dodaj komentar:
captcha g =
SQL processing 204,Page generated in 345 miliseconds