Pošlji komentar
Domov
Galerija
Orodja
Članki
Novice
Igre
Stat.
FAQ
O nas
Site map
Registracija
Prijava
Prijavite napako, komentirajte, predlagajte ...
Avtorji
Išči
Lista vseh vrst v galeriji
?
?
?
?
lnd
Upload
Foto galerija z iskanjem po lastnostih vrst
Gazania linearis
Cucurbita pepo, Oljna buča
Cucurbita maxima, Orjaška buča
Cucurbita melopepo, Navadna buča
Haemanthus albiflos, belocvetna krvika
Ipomoea hederifolia, Bršljanasti lepi slak
Psyche
Russula badia, Cedrovna golobica
Agaricus ichoratus, Sočna mlečnica
Agaricus ichoratus, Sočna mlečnica
Curculio (curculio) nucum, Lešnikar
Angelica archangelica, Zdravilni gozdni koren
Angelica major, Navadni gozdni koren
Buchwaldoboletus lignicola, Jelov privihanec
Ophiomyia beckeri
Alloeotomus germanicus
Linnaea borealis, Severna linejevka
Epipogium aphyllum, Brezlistni nadbradec
Amauromyza (cephalomyza) labiatarum
Stachys sylvatica, Gozdni čišljak
Sanicula europaea, Navadni ženikelj
Epipremnum pinnatum
?
Evaiezoa androsacea, Oklepasti kamnokreč
Sedum spurium, Neprava humulica
Persicaria amphibia, Vodna dresen
Persicaria minor, Mala dresen
Persicaria hydropiper, Poprasta dresen
Persicaria capitata, Glavičasta dresen
Persicaria nepalensis
Dorycnium pentaphyllum subsp. herbaceum, Mnogocvetna španska detelja
Sedum album, Bela homulica
Rumex conglomeratus, Klobčasta kislica
Filipendula ulmaria, Brestovolistni oslad
Columba palumbus, Grivar
Ligularia dentata
Distegia involucrata, OVITO KOSTENIČEVJE
Tilia cordata, Lipovec
Aquilegia bertolonii, Bertolonijeva orlica
Puccinia, Rja
Centaurea calcitrapa, Trnati glavinec
Centaurea jacea subsp. julica, Julijski glavinec
Orthocephalus saltator
Orthocephalus saltator
Cydnus aterrimus, Črni kopač
Helianthemum alpestre, Planinski popon
Rhodiola rosea, Navadni rožni koren
Centaurea nervosa, Gostožilnati glavinec
Centaurea alpina, Alpski glavinec
Cirsium rivulare, Potočni osat
Agabus guttatus
Dianthus sternbergii, Sternbergov nageljček
Nemophora metallica, Kovinski dolgotipalkar
Ctenicera cuprea
Pharmacis carna, Okrasti zavrtač
Stenagostus rufus
Phratora vitellinae, Mala vrbovka
Solidago virgaurea subsp. minuta, Planinska zlata rozga
Scathophagidae
Cheilosia
Molops piceus
Lamium galeobdolon subsp. argentatum, Srebrna rumenka
Chaerophyllum hirsutum, Dlakavo trebelje
Leontodon hispidus, Navadni jajčar
Araniella cucurbitina, Zeleni križevec
Synchytrium
Synchytrium
Glischrochilus quadrisignatus, Štiripikčasti sijajnik
Erigeron alpinus, Alpska suholetnica
Anthocharis cardamines, Zorica
Silene acaulis, Brezstebelna lepnica
Araneus diadematus, Navadni križevec
Tetropium gabrieli
Dysauxes ancilla, Medvedek
Silene suecica, Alpska smolnica
Thymus, Materina dušica
Carpocoris (carpocoris) purpureipennis, Rjava trnovka
Stegania cararia
Spiraea salicifolia, Vrbovolistna medvejka
Psodos quadrifaria, Gorski pediček
Ophiomyia
Lamia textor, Črni kosec
Veronica polita, Gladki jetičnik
Aethes cnicana
Adomerus biguttatus
Adelphocoris ticinensis
Phytocoris populi
Hypocassida subferruginea, Čeladnik
Tachycixius pilosus, Mrežekrili škržatek
Clanoptilus elegans, Mehkokrili cvetni hrošč
Omaloplia (Omaloplia) ruricola
Maladera holosericea, Minica
Idaea aversata
Microdynerus
Chrysopilus cristatus
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Aphodius ater
Anthyllis vulneraria, Pravi ranjak
Polygonatum verticillatum, Vretenčasti salomonov pečat
Astragalus glycyphyllos, Sladki grahovec
Sedum sexangulare, Šesterokotna homulica
Carpocoris
Hadrodemus m-flavum
Zanclognatha lunalis
Thelypteris limbosperma, Navadna krpača
Onoclea struthiopteris, Navadna peruša
Ectobius (ectobius) sylvestris, Navadni gozdni ščurek
Cryptocephalus (cryptocephalus) trimaculatus, Skritoglavec
Sciaridae, Žalovalke
Nemouridae, Gozdne vrbnice
Oxytropis neglecta, Pirenejska osivnica
Kernera saxatilis, Skalna kernerjevka
Xylella fastidiosa, Bakterijski ožig oljk
Herminia grisealis
Tussilago farfara, Navadni lapuh
Agonopterix petasitis
Agonopterix petasitis
Colomerus vitis, Trsna listna pršica šiškarica
Anthyllis vulneraria subsp. alpestris, Alpski ranjak
Coleophora follicularis
Aceria cephalonea, Maklenova pršica šiškarica
Aceria
Aceria
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Cerastium arvense, Njivska smiljka
Vicia oroboides, Širokolistna grašica
Daphne laureola, Lovorolistni volčin
Gentiana angustifolia, Ozkolistni svišč
Aphididae, Listne uši
Berberis vulgaris, Navadni češmin
Prunus cerasifera, Okrasne mirabele
Silene italica, Laška lepnica
Vicia sylvatica, Gozdna grašica
Veronica sublobata, Plitvokrpati jetičnik
Laphria flava, Rumena grabežnica
Cucullia (cucullia) chamomillae, Kamilični menih
Cucullia (cucullia) chamomillae, Kamilični menih
Prostemma (Prostemma) guttula
?
Glomeris pustulata, Kroglasta kačica
Closterotomus biclavatus
Acer monspessulanum, Trokrpi javor
Fraxinus ornus, Mali jesen
Dictamnus albus, Navadni jesenček
Calendula arvensis, Njivski ognjič
Arenaria leptoclados, Tankostebelna peščenka
Anacamptis pyramidalis, Piramidasti pilovec
Trifolium rubens, Škrlatnordeča detelja
Prunus mahaleb, Rešeljika
Lactuca perennis, Trpežna ločika
Aceria macrorhyncha, Prstatsta javorjeva pršica šiškarica
Dorycnium pentaphyllum subsp. germanicum, Malocvetna španska detelja
Ostrya carpinifolia, Navadni črni gaber
Lathyrus venetus, Pisani grahor
Lactuca, Ločika
Cecidophyes galii
Anastrangalia dubia
Teucrium montanum, Gorski vrednik
Parietaria officinalis, Navadna krišina
Helianthemum ovatum, Jajčasti popon
Lonicera caprifolium, Kovačnik
Miarus
Chrysochus asclepiadeus
Ypsolopha sequella, Javorjeva veščica
Thomisus onustus, Beli rakovičar
Philaeus chrysops, Rdečehrbti skakač
Glomeris pustulata, Kroglasta kačica
Trichius abdominalis, Progasti čopičar
Armadillidium granulatum
Stenopterus rufus, Koničastokrili kozliček
Rhynocoris (rhynocoris) iracundus, Rdeči nosan
Aculus teucrii
Viburnum lantana, Dobrovita
Ajuga genevensis, Dlakavi skrečnik
Didymomyia tiliacea, Lipova hržica
Dipsacus sylvestris, Divja ščetica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Aphis ruborum
Hydrobiidae, Hidrobiide
Sciaphilus asperatus
Nematopogon swammerdamella, Dolgotipalkar
Anogcodes fulvicollis
Solva marginata
Agapanthia (epoptes) villosoviridescens, Osatov kozliček
Oniscus asellus, Pozidni prašiček
Metacantharis discoidea, Sneženka
Coenomyia ferruginea, Smrdljiva muha
Polydrusus (eustolus) pterygomalis
Donus
null
Barbula unguiculata, Vresnična zvezdica
Anthyllis vulneraria, Pravi ranjak
Closterotomus fulvomaculatus, Cvetna stenica
Polytrichum
?
Petasites albus, Beli repuh
Lonicera alpigena, Planinsko kosteničevje
Vicia oroboides, Širokolistna grašica
Ligustrum vulgare, Navadna kalina
Prev
Next
SQL processing 611,Page generated in 1257 miliseconds